Yağız Elektronik ve Uydu Sistemleri

Lcd Tv Tamiri,Merkezi Uydu Sistemleri ve Çanak Anten Kurulumu

Telefon

Müşteri İletişim Hattı

0(539)
7/24 Müşteri Destek Hattı %100 Müşteri Memnuniyeti

HAKKIMIZDA

uydu kurulumu hakkimizda
   

Yağız Elektronik ve Uydu Sistemleri;

10 yıllık bir deneyim ile 2005 yılında kurulan ve o günden beri hizmet vermiş olduğu sektörde “müşteri memnuniyeti” kuralını benimsemiş olan firmamız, “Her yerde her zaman kaliteli hizmet” vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz; Satış ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin uydu keyfini sorunsuz yaşamalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz; Tüm dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektörün öncü firmalarından biri olmaktır. Yağız Elektronik ve Uydu Sistemleri, sektörde son teknolojiye sahip ürünleri Türkiye ve ekonomik şartları göz önünde bulundurarak sizlerle paylaşmaktadır. Satışını yaptığımız dijital uydu alıcılarının yanında sistemin yan ürünleri olarak Çanak anten, LNB, Switch, kablo ve diğer aksesuarlar özenle seçildiği için tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Firmamızda müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelmektedir. Yükselişimizi satış sonrası verdiğimiz hizmete ve size verdiğimiz değere borçluyuz.

Tags: sivas uydu servisi,sivas uydu kurulumu, anten kurulumu, uydu montajı, merkezi uydu, televizyon tamiri, sinal yok arıza çözümü, güvenlik kamerası, çanak anten
Yukarı Çık